Nejprodávanější produkt

Blog

Obraz jako drobnost nebo "gró" v interiéru?

Obrazy jsou součástí interiéru již dlouhou dobu. Nepředstavují pouze dekoraci, dodávají interiéru určitý styl a celkově doplňují náladu, která...

today
remove_red_eye 507 zobrazení

Realizace České Budějovice - Markýza Italia Balcony

"Italia Balcony" je estetické řešení stínící techniky. Jedná se o praktickou výzdobu balkonů, teras a balkonových výklenků. 

today
remove_red_eye 278 zobrazení

Šetřete spotřebu energie pomocí stínící techniky!

Stínící technika pomáhá ušetřit náklady a drží v létě teplo venku! Tepelný komfort po celý rok!Externí stínící technika jednoznačně přispívá ke zlepšení energetické bilance budov, ať už jde o zajištění teplené pohody v zimním nebo v letním období. Výše energetických úspor dosahuje až 75 %.

today
remove_red_eye 210 zobrazení

RD Kounice u Prahy - Dveřní obložení

Dveřní obložka trošku jinak! Kreativní tvoření nás baví, proto jsme rádi za důvěru, kterou nám dáváte při dekorování Vašich interiérů. Ve spolupráci s Diamond Design jsme v tomto projektu vytvořili originální dveřní obložení.

today
remove_red_eye 291 zobrazení

Apartmán České Budějovice - Tapetový Panel Hohenberger

Aby apartmán zaujal, potřebuje být jedinečný!  Na tomto projektu jsme spolupracovali se showroomem Diamond Design v Českých Budějovicích, Malířstvím Prokeš a s designérkou Madlen design.

today
remove_red_eye 101 zobrazení

RD Buk - 1. Etapa Bioklimatické pergoly

Zvětšení prostoru terasy pomocí bioklimatických pergol! Při stavbě domu se často počítá s terasou, která je kryta střechou. Pokud ale rádi trávíte se svými přáteli čas na terase, může se stát, že po nějaké době zjistíte, že potřebujete více prostoru. A přesně tento případ přivedl zákazníka k nám, abychom mu pomocí bioklimatický pergol prostor terasy zvětšili. Nejdříve jsme hledali, jaký produkt by byl ten nejlepší a v momentě, když se zákazník dozvěděl o technických specifikací, možností a multifunkčnosti bioklimatické pergoly, bylo vybráno.

today
remove_red_eye 95 zobrazení

RD České Budějovice - Venkovní žaluzie Z90

Venkovní žaluzie jsou velmi oblíbený druh exteriérové stínící techniky. Jejich schopnost regulace světla v místnosti je jedním z důvodů, proč jsme je společně se zákazníkem vybrali v tomto projektu. 

today
remove_red_eye 93 zobrazení

RD Hluboká nad Vltavou - Tapeta Hohenberger

Vybrat správnou tapetu je někdy opravdu nadlidský úkol. Ale kdo by tapetu doma nechtěl, když tapety dodávají interiéru život? Tento týden se tapetovalo u zákazníka a zároveň našeho partnera majitele architektonického studia. 

today
remove_red_eye 50 zobrazení

RD Borovany - Venkovní žaluzie Z90

Zateplení domu, ideální čas na novou stínící techniku! Se stále rostoucími cenami energií lidé často izolují a zateplují své domovy. Nutno brát v potaz také horké letní sezóny, při kterých jsou teploty stále vyšší. Před vniknutím nadbytečného tepla do domu se lze bránit, a to exteriérovou stínící technikou.

today
remove_red_eye 104 zobrazení

Zaomítací boxy u předokenních rolet? Ano nebo ne?

V projektech se často potkáváme s požadavkem zaomítacích boxů předokenních rolet. Tento druh předokenních rolet je velmi žádaný pro neviditelnost roletového boxu, kde je uložena hřídel, motor a návin lamel. Pokud je roleta vytažena a všechny lamely jsou navinuty na hřídeli, stává se roleta na domu neviditelná.

today
remove_red_eye 179 zobrazení