Nejprodávanější produkt

Blog

Šetřete spotřebu energie pomocí stínící techniky!

Stínící technika pomáhá ušetřit náklady a drží v létě teplo venku! Tepelný komfort po celý rok!Externí stínící technika jednoznačně přispívá ke zlepšení energetické bilance budov, ať už jde o zajištění teplené pohody v zimním nebo v letním období. Výše energetických úspor dosahuje až 75 %.

today
remove_red_eye 21 zobrazení

RD Kounice u Prahy - Dveřní obložení

Dveřní obložka trošku jinak! Kreativní tvoření nás baví, proto jsme rádi za důvěru, kterou nám dáváte při dekorování Vašich interiérů. Ve spolupráci s Diamond Design jsme v tomto projektu vytvořili originální dveřní obložení.

today
remove_red_eye 159 zobrazení

Apartmán České Budějovice - Tapetový Panel Hohenberger

Aby apartmán zaujal, potřebuje být jedinečný!  Na tomto projektu jsme spolupracovali se showroomem Diamond Design v Českých Budějovicích, Malířstvím Prokeš a s designérkou Madlen design.

today
remove_red_eye 45 zobrazení

RD Buk - 1. Etapa Bioklimatické pergoly

Zvětšení prostoru terasy pomocí bioklimatických pergol! Při stavbě domu se často počítá s terasou, která je kryta střechou. Pokud ale rádi trávíte se svými přáteli čas na terase, může se stát, že po nějaké době zjistíte, že potřebujete více prostoru. A přesně tento případ přivedl zákazníka k nám, abychom mu pomocí bioklimatický pergol prostor terasy zvětšili. Nejdříve jsme hledali, jaký produkt by byl ten nejlepší a v momentě, když se zákazník dozvěděl o technických specifikací, možností a multifunkčnosti bioklimatické pergoly, bylo vybráno.

today
remove_red_eye 36 zobrazení

RD České Budějovice - Venkovní žaluzie Z90

Venkovní žaluzie jsou velmi oblíbený druh exteriérové stínící techniky. Jejich schopnost regulace světla v místnosti je jedním z důvodů, proč jsme je společně se zákazníkem vybrali v tomto projektu. 

today
remove_red_eye 38 zobrazení

RD Hluboká nad Vltavou - Tapeta Hohenberger

Vybrat správnou tapetu je někdy opravdu nadlidský úkol. Ale kdo by tapetu doma nechtěl, když tapety dodávají interiéru život? Tento týden se tapetovalo u zákazníka a zároveň našeho partnera majitele architektonického studia. 

today
remove_red_eye 20 zobrazení

RD Borovany - Venkovní žaluzie Z90

Zateplení domu, ideální čas na novou stínící techniku! Se stále rostoucími cenami energií lidé často izolují a zateplují své domovy. Nutno brát v potaz také horké letní sezóny, při kterých jsou teploty stále vyšší. Před vniknutím nadbytečného tepla do domu se lze bránit, a to exteriérovou stínící technikou.

today
remove_red_eye 62 zobrazení

Zaomítací boxy u předokenních rolet? Ano nebo ne?

V projektech se často potkáváme s požadavkem zaomítacích boxů předokenních rolet. Tento druh předokenních rolet je velmi žádaný pro neviditelnost roletového boxu, kde je uložena hřídel, motor a návin lamel. Pokud je roleta vytažena a všechny lamely jsou navinuty na hřídeli, stává se roleta na domu neviditelná.

today
remove_red_eye 73 zobrazení

Druhý dech tradici a eleganci!

Jeden interiérový trend dnes střídá druhý. Mezi všemi těmi módními barvami, tvary a doplňky však několik klasických hodnot ustálo zkoušku času. Dekorační prvky, jako je obložení, nástěnné panely, stropní panely a nádherné sokly, okamžitě dodají vašemu interiéru jedinečný vzhled.

today
remove_red_eye 79 zobrazení

Neváhejte - tapetujte!

Máte rádi tapety, ale bojíte se vytapetovat si místnost sami? Máme pro Vás pár rad a typů, jak na to.

today
remove_red_eye 118 zobrazení