Nejprodávanější produkt

Kilt SAUNA woman

591,69 Kč
Vč. DPH
Historie ceny     Historie ceny

Atraktivní SAUNA KILT je vyroben z kvalitní bavlny. Kilt se dá pomocí knoflíků upravit do šířky. Stahování na gumu vzadu zajišťuje, že kilt perfektně sedí a výborně se nosí. Kilt je opatřen kapsou a sahá zhruba po kolena. Příjemné a měkké froté uspokojí každého klienta.

Dodání: 1 - 2 týdny.

Počet
  Bezpečná platba

(veškeré platby přes náš e-shop jsou zabezpečené)

  Rychlé doručení objednávky

(nejrychlejší dodání zboží je při platbě kartou)

  Garance vrácení zboží

(do 14 dnů můžete vrátit zboží bez udání důvodu)

Atraktivní SAUNA KILT je vyroben z kvalitní bavlny. Kilt se dá pomocí knoflíků upravit do šířky. Stahování na gumu vzadu zajišťuje, že kilt perfektně sedí a výborně se nosí. Kilt je opatřen kapsou a sahá zhruba po kolena. Příjemné a měkké froté uspokojí každého klienta.

Rozměr:  Cca 146 x 80 cm

Barva: bílá

Kvalita:  ****

- 100% bavlna

- Jemné, kvalitní froté 400gr

- S knoflíky pro úpravu šířky podle potřeby

- Se stahováním na gumu vzadu - kilt optimálně sedí a pohodlně se nosí

- 1 nakládaná kapsa

Kilt SAUNA woman
48 ks

Mohly by se vám také líbit tyto produkty

Ložní povlečení Supreme 20 mm *****, polštář

78,65 Kč

Velmi kvalitní ložní prádlo s česaných přízí. Ložní prádlo je opatřeno hotelovou kapsou. Vysoká kvalita ložního prádla je zárukou dlouhé životnosti a ušetřených nákladů. Velmi příjemné na dotek, kterou ocení Vaši hotelový klienti.

Dodání 1 - 2 týdny (Při objednávce více jak 10 ks se může termín dodání prodloužit o 1 týden)

Ložní povlečení Supreme 20 mm *****, přikrývka

647,35 Kč

Velmi kvalitní ložní prádlo s česaných přízí s 20 mm proužkem. Ložní prádlo je opatřeno hotelovou kapsou. Vysoká kvalita ložního prádla je zárukou dlouhé životnosti a ušetřených nákladů. Velmi příjemné na dotek, kterou ocení Vaši hotelový klienti.

Dodání: 1 - 2 týdny (Při objednávce více jak 10 ks se může termín dodání prodloužit o 1 týden)

Ložní povlečení Supreme 2 mm *****, polštář

78,65 Kč

Velmi kvalitní ložní prádlo s česaných přízí s 2 mm proužkem. Ložní prádlo je opatřeno hotelovou kapsou. Vysoká kvalita ložního prádla je zárukou dlouhé životnosti a ušetřených nákladů. Velmi příjemné na dotek, kterou ocení Vaši hotelový klienti.

Dodání: 1 - 2 týdny (Při objednávce více jak 10 ks se může termín dodání prodloužit o 1 týden)

Ložní povlečení Supreme 2 mm *****, přikrývka

647,35 Kč

Velmi kvalitní ložní prádlo s česaných přízí s 2 mm proužkem. Ložní prádlo je opatřeno hotelovou kapsou. Vysoká kvalita ložního prádla je zárukou dlouhé životnosti a ušetřených nákladů. Velmi příjemné na dotek, kterou ocení Vaši hotelový klienti.

Dodání 1 - 2 týdny (Při objednávce více jak 100 ks se může termín dodání prodloužit o 1 týden)

10 dalších produktů ve stejné kategorii

Designová látka Osborne & Little Ampezzo F7620 - 26

2 060,00 Kč

Látka Ampezzo je inspirována nádhernými horskými scenériemi italského dolomitu. Látka přitahuje pozornost svou jedinečnou kombinací designu a kvality. 

Ampezzo není jen vizuálně hezkou látkou, ale i velmi funkční. Je vyrobena z vysoce kvalitního materiálu, který je díky svému zpracování odolný proti opotřebení a zachovává si tak svou krásu i po letech používání. Díky tomu se hodí i na obnovu nábytku, výroby závěsů či jako základ pro kreativní textilní výrobu.

 

Doba dodání: 10 - 20 pracovních dni

Designová látka Osborne & Little Anglesey Milford F7082 - 05

2 290,00 Kč

Anglesey Milford se vyznačuje poutavým vzorem, který kombinuje bohaté a přírodní barvy. Inspirací pro tento vzor je tradice přístavního městečka Milford Haven, který v sobě má námořnickou atmosféru. Látka Milford přináší v mozaikovém vzoru tuto atmosféru přímo do Vašeho interiéru.

Látka Milford má hebký a jemný povrch, který je na dotek velmi příjemný, a zároveň je tak odolná, aby mohla být použita k čalounění nábytku. Široká paleta barev umožňuje vybrat tu správnou barevnou kombinaci pro Váš interiér. S jejím použití přinesete do Vašeho interiéru trochu historie a přímořského stylu.

Tato nádherná látka se skvěle hodí na výrobu závěsů, čalounění a dalších dekorativních doplňků.

 

Doba dodání: 10 - 20 pracovních dní

Designová látka Osborne & Little Ariadne Velvets Violetta F7295 - 04

5 975,00 Kč

Jemný žakárový samet s tónovaným, zvýrazněným taftem to je exkluzivní látka Violetta. Látka přinese do Vašeho interiéru svým zpracováním sofistikovanost a nadčasovost. 

Sametový povrch této látky je nejen luxusní a příjemný na dotek, ale i velmi kvalitní a dostatečně pevný, aby posloužil jako čalounění a oživil tak Váš původní nábytek. Látka Violetta má schopnost proměnit každý interiér na místo, kde se budete cítit jako hrdina nebo hrdinka romantického příběhu

Tato nádherná látka se skvěle hodí na výrobu závěsů, čalounění a dalších dekorativních doplňků.

 

Doba dodání: 10 - 20 pracovních dní