Nejprodávanější produkt

Designová látka Osborne & Little Orkney Westrey F6921 - 19

2 200,00 Kč
Vč. DPH
Historie ceny     Historie ceny

Kvalitní, hebká látka imitující semiš, která je určena pro čalounění, dokáže Vašemu oblíbenému nábytku vdechnout nový život. 

Velké množství barev zajišťuje široký výběr i pro náročné a perfektně dokáže doplnit Váš interiér nebo v něm vytvořit svými odstíny výrazný solitérní prvek, na který nebudou Vaše návštěvy moci zapomenout.

 

Doba dodání: 10 - 20 pracovních dní

Počet
  Bezpečná platba

(veškeré platby přes náš e-shop jsou zabezpečené)

  Rychlé doručení objednávky

(nejrychlejší dodání zboží je při platbě kartou)

  Garance vrácení zboží

(do 14 dnů můžete vrátit zboží bez udání důvodu)

Výrobce: Osborne & Little

Šíře: +- 139 cm

Gramáž: 72, 9 g / m²

Použití: 

Materiál: 100 % PL

Péče:

Zajišťujeme nejen prodej látek, ale i možnost ušití výrobků z nich, stejně jako samotné čalounění. V případě zájmu o zhotovení výrobku, nás neváhejte kontaktovat na e-mailové adrese: info@cosyhome.cz.

Nejste si jisti přesnou spotřebou látky nebo potřebujete poradit s něčím jiným. Rádi Vám pomůžeme na naši e-mailové adrese: info@coyhome.cz

Osborne & Little Orkney Westray F6921 - 19
100 ks

10 dalších produktů ve stejné kategorii

Designová látka Osborne & Little Anglesey Colwyn F7080 - 11

2 060,00 Kč

Anglesey Colwyn je fascinující tkanina, která spojuje tradiční umění textilního designu s moderním estetickým cítěním. Látky se vyznačují krásným vzorem a velkou paletou barev, která připomíná bouřlivý oceán a nádherné pobřeží Walesu, kde Anglesey leží. Přináší tak do Vašich interiérů britský styl s moderním nádechem. 

Tkanina látky Anglesey Colwyn je vyrobena z prvotřídních materiálů, což jí zajišťuje dlouhou životnost a odolnost. Její hedvábný povrch, který je příjemný na dotek a zároveň dostatečně pevný, aby mohl být využit na potah nábytku, závěsy, čalounění stěn nebo dekorační polštáře. Bez ohledu na to, jak se látku rozhodnete použít, se stane okamžitým středem pozornosti v každé místnosti. 

Doba dodání: 10 - 20 pracovních dní

Designová látka Osborne & Little Albermarle Berkeley F7314 - 04

3 890,00 Kč

Je to investice do krásy a kreativity, která Vašemu domovu přinese osvěžující a inspirativní atmosféru. Látka Berkley je jako malba, která oživuje Váš interiér barvami a vzory. 

Berkley, na první pohled, zaujme hravým vzorem, který připomíná abstraktní umění. Kombinace barev a tvarů vytváří živý a dynamický vzhled, který je přitažlivý pro všechny, kteří chtějí ve svých domovech odvážné a kreativní designové prvky. 

Barevná škála v kolekci Berkley je osvěžující a velmi bohatá. Najdete v ní smyslné odstíny, ale i odvážné kombinace, které díky tomu přináší nekonečné množství možností pro vytvoření osobnosti a energie interiéru.

Tato nádherná látka se skvěle hodí na výrobu závěsů, čalounění a dalších dekorativních doplňků.

 

Doba dodání: 10 - 20 pracovních dní

Designová látka Osborne & Little Ampezzo F7620 - 09

2 060,00 Kč

Látka Ampezzo je inspirována nádhernými horskými scenériemi italského dolomitu. Látka přitahuje pozornost svou jedinečnou kombinací designu a kvality. 

Ampezzo není jen vizuálně hezkou látkou, ale i velmi funkční. Je vyrobena z vysoce kvalitního materiálu, který je díky svému zpracování odolný proti opotřebení a zachovává si tak svou krásu i po letech používání. Díky tomu se hodí i na obnovu nábytku, výroby závěsů či jako základ pro kreativní textilní výrobu.

 

Doba dodání: 10 - 20 pracovních dni

Designová látka Osborne & Little Nocturne Blackout F7480 - 15

4 060,00 Kč

Snadno omyvatelné látka v široké šířce s jemnou texturou a vzhledem - to je definice látky Nocturne Blackout. Látka díky svému zpracování poskytuje 100 % zatemnění. Zadní vrstva je navíc opatřena proti ohnivou ochranou. 

S látkou Nocturne Blackout přinesete do Vašeho domova tmu v kterékoliv části dne a tím i nádech tajemna a hluboké noci.

Tato nádherná látka se skvěle hodí na výrobu závěsů.

 

Doba dodání: 10 - 20 pracovních dní